Bezkonkurencyjna opieka osobistego trenera

W ostatnim czasie naczytałem się wiele artykułów o wszelkich rodzajach aktywności fizycznej. Oglądałem przeróżne filmiki jak ćwiczyć, by osiągać lepsze efekty. Trenuję regularnie od kilkunastu miesięcy, więc naturalnie w coraz większym stopniu interesuje się wszystkim, co ze szlifowaniem formy związane. Raz natrafiłem na wpis o kimś takim jak bezkonkurencyjny trener personalny z Warszawy. Postanowiłem sprawdzić jak to wygląda.

Trener osobisty, a indywidualne wyniki 

bezkonkurencyjny trener personalny z WarszawyPoszedłem na pierwsze zajęcia, zastanawiając się nad tym co owy trener mi zaproponuje. Nie jestem w końcu zupełnym laikiem w związku z tym miałem konkretne oczekiwania. Wszedłem na siłownie i podszedł do mnie Marcin. Najpierw chwilę porozmawialiśmy o szczegółach i planie ćwiczeń. Stwierdził, że najpierw sprawdzi moje możliwości, a następnie ustalimy wspólnie plan zajęć w oparciu o moje preferencje. Zgodziłem się szybko ponieważ Marcin faktycznie wyglądał na wykwalifikowaną osobę, a to co mówił robiło wrażenie. Muszę przyznać, że forma ćwiczeń pod okiem trenera, który zwraca uwagę na poprawność naszych poczynań i dodatkowo zachęca do wytężonej pracy zupełnie różni się od zajęć indywidualnych. Łatwiej jest tym samym rozbudować  konkretne partie ciała, na których nam najbardziej zależy i otrzymać fachową wiedzę dotyczącą anatomii człowieka. Regularne wizyty na siłowni i współpraca z coachem pozwoliły mi uzyskać zadowalające efekty.

Pomimo mojego początkowego sceptycznego podejścia, zajęcia pod okiem trenera personalnego okazały się być świetną i bardzo rozwijającą formą zajęć. Z czystym sumieniem mogę polecić nawet osobom, które ćwiczą od dłuższego czasu, bo naprawdę uzyskają informacje, które trudno zdobyć w innych źródłach. Jednak co zawodowiec, to zawodowiec.