Dla kogo jest przeznaczony model Polly?

Rowery Kross to absolutna czołówka na polskim rynku. Zajmuje się ona produkcją rowerów męskich, damskich oraz dziecięcych. Jednoślady tej firmy to znakomita myśl technologiczna, połączona z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Priorytetem firmy jest niska cena produktów.

Rower Polly dla dziewczynek

kross pollyJednoślady dziecięce firmy Kross to jedne z najpopularniejszych rowerów na rynku. Potwierdzają to nie tylko zadowoleni rodzice, ale również statystyki sprzedaży. Rower, jaki będziemy tu omawiali jest skonstruowany z myślą o dziewczynkach w wieku od czterech do sześciu lat. Kross Polly, bo o nim mowa, jest skonstruowany w oparciu o lekką, solidną, aluminiową ramę i szesnastocalowe koła. Jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym cyklistkom. Polly ma dokręcane, boczne kółka, dzięki którym nauka jazdy jest bezpieczna i dziecko szybciej uczy się utrzymywania równowagi. Mostek oraz ramę zabezpieczają gąbkowe nakładki, dzięki którym dziecko nie uszkodzi się, w razie ewentualnego uderzenia w któryś z tych elementów. Ten model roweru Kross posiada również plastikową osłonę łańcucha, która zapobiega wkręceniu się odzieży lub sznurowadła w układ napędowy. Gdy nasze pociecha nauczy się jeździć, możemy łatwo zdementować boczne kółka. Polly jest w porównaniu z ofertami konkurencji bardzo tanim jednośladem. Kosztuje niewiele ponad pięćset złotych, a w ramach wyprzedaży, która w związku z kończącym się sezonem, już niebawem – jego cena jeszcze spadnie. 

Kross Polly to najwyższa jakość wykonania, ciekawy design oraz bezpieczeństwo. Każda dziewczynka będzie zachwycona nie tylko możliwościami, jakie daje, lecz również wyglądem, który wyróżnia się na tle innych rowerów, konkurencyjnych firm.