Dzisiejsze portale randkowe

Jestem teraz w takim wieku, kiedy część moich znajomych, albo się rozwodzi i zaczyna szukać na nowo nowego partnera, bądź są też tacy, którzy długo, to odkładali i dopiero teraz zaczynają myśleć nad stabilizacją. W tej pierwszej grupie znalazła się niestety moja przyjaciółka. Długo się zastanawiałam, jak jej pomóc, aż w końcu wpadłam na pewien pomysł.

Miłość w dzisiejszych czasach

portal randkowy dla bogatych osóbPomyślałam, że dobrym pomysłem będzie założenie jej konta na portalu randkowym. W końcu jest jeszcze młoda, dobrze wykształcona, nie ma dzieci – nic na stało na przeszkodzie, aby mogła znaleźć już kogoś nowego. Stwierdziłam, że najpierw musimy zrobić mały research takich portali i znaleźć odpowiedni. Szukając przeróżnych stron wpadłyśmy na portal randkowy dla bogatych osób. Ja na początku byłam sceptycznie nastawiona do tej strony, ale o dziwo mojej przyjaciółce bardzo się ten pomysł spodobał. Pomyślała, że skoro ona dobrze zarabia, to chciałaby, aby jej nowy partner, także utrzymywał pewien poziom. Założyła konto i po kilku dniach zaczęła korespondować z pewnym mężczyzną. Ona była nim zauroczona, jednak ja nadal utrzymywałam pewnego rodzaju dystans do tego pomysłu. W sumie sama nie wiem czemu, ponieważ przyjaciółka miała do czynienia z młodym, wykształconym biznesmenem, który doszedł do wszystkiego ciężką pracą, tak jak i ona. Mieli dużo wspólnych zainteresowań i planów na przyszłość.

Z tej całej historii dochodzę do wniosku, że nie możemy wszystkich szufladkować i poddawać się panującym stereotypom, bo to do niczego nie prowadzi. Jeżeli ktoś jest szczęśliwy, to nie warto stawać na drodze i tą osobę hamować, zwłaszcza, jeżeli nie mamy ku temu żadnych powodów. Często bywa tak, że ta osoba i tak nas nie posłucha, a będzie widziała w nas tylko wroga. Ważne jest, aby najpierw dobrze poznać daną osobę, a dopiero potem wyrobić sobie o niej opinię.