Inwestuję w nową wiatę magazynową

 

U nas na terenie wiele było do robienia, ponieważ halę przejąłem po jakimś przedsiębiorstwie, które ogłosiło upadłość. Było tam sporo do pracy, ponieważ magazyn był w opłakanym stanie, ale nie wszystko dałem radę zrobić od razu. Potrzebowałem czasu i pieniędzy.

Wiatę magazynową pomogli mi zamontować pracownicy

wiata magazynowaW pierwszej kolejności najważniejsza była dla mnie wiata magazynowa i to właśnie tym postanowiłem się zająć. Kupiłem niezbędne materiały w okazyjnej cenie a instalacją wiaty postanowiłem zająć się osobiście. Zawsze to jakieś oszczędności. Pracy przy tym było sporo i postanowiłem zaangażować kilku swoich pracownikach. Wiatę instalowaliśmy po godzinach pracy, ponieważ wcześniej nie było czasu. Zapłaciłem im potrójną stawkę i byli z tego bardzo zadowoleni. Nowa wiata magazynowa już niebawem będzie zamontowana i zostaną mi jeszcze do zrobienia jakieś drobne rzeczy. Przy instalacji wiaty pracowaliśmy przez trzy dni. Mieliśmy do dyspozycji zaledwie dwie, do trzech godzin dziennie i dlatego zajęło nam to tyle czasu. To była świetna i co najważniejsze niezbędna inwestycja, ponieważ wiata magazynowa była mi bardzo potrzebna. Materiały, które zakupiłem są świetnej jakości i jestem ze wszystkiego zadowolony. Moi pracownicy dali z siebie na prawdę wszystko i bardzo ciężko pracowali. Oni także będą korzystać z tej wiaty i dlatego wiedzą, że robili to także dla siebie i swojego komfortu. Kiedy na miejsce przyjechał mój brat Jan to był pod ogromnym wrażeniem. Oczywiście uznał, że wiata jest doskonała.

Z bratem współpracuję od jakiegoś czasu i całkiem nieźle nam się układa. Dogadujemy się i mamy uczciwy podział obowiązków. Nasze przedsiębiorstwo ma się dobrze i niebawem wyjdziemy na prostą, ponieważ dobrze sobie radzimy w zespole.