Microsoft i jego poczta

 

Poczta dla firm jest zupełnie inna, niż dla użytkowników prywatnych. Zazwyczaj zmiana polega na tym, że istnieje własny hosting danej poczty, a adresy, na które wysyła się wiadomości zaczynają się od imienia oraz nazwiska pracownika. Dodatkowo automatycznie wstawia się niektóre elementy, takie jak stopka. Bardzo dobrą pocztę oferuje firma Microsoft, niekwestionowany lider na tym rynku.

Poczta dla firm od Microsofta

microsoft exchangeUsługi świadczone przez tą firmę wykorzystywane są dosłownie na całym świecie. Microsoft Exchange to bardzo dobra poczta, która działa w oparciu o systemy szyfrujące. Oznacza to, że nie ma szans, aby ktoś niepowołany przejął daną wiadomość. Każdy pracownik ma swój unikalny adres, a nad wszystkim czuwa osoba do tego uprawniona w firmie. Wiadomości wysłane przez Microsoft Exchange nie trafiają do folderu spam, co jest dodatkowym atutem. Wiadomo, że niektóre wiadomości należy wysłać do wielu użytkowników jednocześnie, dlatego może się zdarzyć, że coś trafi w nieodpowiednie miejsce. Aktualizacje tej usługi występują średnio raz na dwa miesiące, ale nie są obowiązkowe. Warto jednak pamiętać o tym, aby posiadać najnowszą wersję po to, by móc korzystać z nowych funkcji. Microsoft oferuje w dodatku chmurę, w której można przechowywać wszystkie cenne informacje oraz dane, które mogłyby się zgubić wśród całej korespondencji, która znajduje się na poczcie.

Microsoft tworzy bardzo dobre produkty dla wielu firm, dlatego jest bardzo często wybierany. Dane pokazują, że osiemdziesiąt procent firm wybiera właśnie oprogramowanie i pocztę Microsoft, gdyż jest to najwydajniejszy z systemów. Przy odpowiednim sprzęcie nie ma problemu z jego zacinaniem się i innymi rzeczami. Warto jest zapoznać się z ofertą, jaką aktualnie oferuje ta firma.