Montaż stopni metalowych w magazynie

Magazyn odkupiłem od Witolda, mojego dobrego kumpla. Prowadził firmę obok mnie i się zaprzyjaźniliśmy szybko. Witek jednak zrezygnował z działalności, ponieważ przeszedł na emeryturę i już mu się nie chciało. Zarobił mnóstwo kasy i mógł sobie na to pozwolić.

Wejście na piętro schodami metalowymi

stopnie schodowe metaloweMagazyn był duży, co zdecydowanie mi pasowało. Na piętrze postanowiłem zrobić biura dla personelu i cieszyłem się, że udało się zdobyć tak blisko magazyn. Wejście na piętro magazynu nie było ani stabilne, ani wygodne i dlatego postanowiłem zająć się tym w pierwszej kolejności. Tutaj potrzebne były stabilne stopnie schodowe metalowe, które niezwłocznie zamówiłem u producenta, który zresztą też był moim kontrahentem. Jego pracownik przyjechał do mojego magazynu, żeby wszystko dokładnie sprawdzić. Potwierdził, że możliwy jest montaż metalowych schodów i przyjął zamówienie. Nalegałem, żeby moim zleceniem zająć się w pierwszej kolejności, ponieważ stałem z pracą a klienci czekali na swoje zamówienia. To zdecydowanie poskutkowało, ponieważ już następnego dnia z samego rana pojawili się pracownicy, którzy zajęli się montażem stopni schodowych w moim magazynie. Stare drewniane i nie nadające się do użytku schody kazałem zabrać. Mi one nie były do niczego potrzebne a jedynie zajmowałyby miejsce w magazynie. W ciągu dwóch dni zostały zamontowane wszystkie stopnie schodowe, które prowadziły do biur na piętrze. Były stabilne i bezpieczne a to było dla mnie najważniejsze.

Biura urządziłem w surowym klimacie, ponieważ taki właśnie mi sprzyjał. Dzięki oszklonej ścianie mogłem obserwować jak szły prace na magazynie i czy towary były wydawane w terminie. Dużo nie musiałem zmieniać w magazynie i nie poniosłem dużych kosztów związanych z remontem.