Odgradzaj przestrzenie za pomocą przegród plandekowych

Chcąc ogrodzić ze sobą dwa sąsiadujące miejsca lub stworzyć warunki pracy dla stanowisk które potrzebują osobnej przestrzeni jak dział lakierniczy, można użyć do tego specjalnie stworzonych przegród plandekowych  z myślą o takich sytuacjach.

Odgrodzić się można za pomocą przegród plandekowych

przegrody plandekowePowierzchnia spawalnicza jest niewątpliwie miejscem, które powinno być ogrodzone od pozostałych osób a jest takich więcej, lecz nie zawsze mamy możliwości ulokowania stanowiska w niespodziewanych sytuacjach. W takich i wielu innych przypadkach często odpowiedzią na potrzeby są przegrody plandekowe. Przegrody plandekowe  składają się z aluminiowych  lub z metalowych profilach co umożliwia przykręcenie je w dowolnym miejscu. Za pomocą tych przegród możemy odizolować od siebie dwa pomieszczenia, podzielić hale na rożne stanowiska czy zablokować bramy wjazdowe/wyjazdowe. Samą plandekę cechuje niepozorna wytrzymałość i odporność na wodę. Takie atuty sprawiają ze możemy ja nie tylko używać w pomieszczeniach, lecz również możemy narażać ja na deszcz czy słonce i nie martwic się ze się zniszczą, ponieważ trwałość montażu zapewni ze nie rozpadnie się podczas wiatrów używając je na otwartej przestrzeni. Również na dworze znajdzie się zastosowanie dla przegród plandekowych, ogradzając na przykład miejsce parkingowe, czy zablokować przejazd. Przegrody możemy dostać w rożnych odcieniach  jak i również przezroczystych jeżeli mamy potrzebę obserwowania drugiej strony.

Stworzenie osobnego miejsca do prac, zastawienie miejsca jest często jedyną opcja kiedy nie mamy wystarczająco osobnych pomieszczeń w magazynach czy hali. Dostarczają osobista przestrzeń konieczna do wykonywania prac,  bez konieczności wznoszenia ścian czy planowania przebudowy placówki.