Planowałem i organizowałem wydarzenia publiczne

Pomysł na własną firmę pojawił się jeszcze na studiach. Byłem aktywnym studentem dlatego często pomagałem przy organizacji różnego rodzaju spotkań. Pewnego dnia pojawił się problem dotyczący ważnej konferencji. Sam postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i szukałem rozwiązań.

Zainwestowałem w organizację imprez masowych 

Planowanie imprez masowych warszawaOkazało się, że ze wszystkim jakoś sobie poradziłem i dzięki temu spotkanie odbyło się bez większych problemów. Po odebraniu dyplomu wiedziałem, że to było to. Od tamtej pory zacząłem zbierać kapitał aby utworzyć własne przedsiębiorstwo. Jego celem było planowanie imprez masowych warszawa. Miałem nawet wspólnika, którego znałem od wielu lat. Był to projektant wnętrz, który również sprawdzał się w takich przypadkach. Gdy tylko podzieliłem się z im moimi pomysłami od razu stwierdził, że to na prawdę może się udać. Warszawa była idealnym miejscem na rozwój tej branży, a takie usługi w tamtych czasach nie były zbyt popularne. Na dodatek miałem ściśle określone cele i spore znajomości na terenie Warszawy. Zawsze miałem zmysł, który podpowiadał mi jak wszystko organizować. Ta rola bardzo mi się podobała i wiedziałem, że to jest to. Na początku bywało na prawdę ciężko. Nie było tak dużo klientów jak przypuszczałem dlatego cały czas dodatkowo pracowałem na etacie. Na szczęście co jakiś czas zdarzała się impreza masowa, którą organizowaliśmy tak jak potrafiliśmy najlepiej. To widzieli ludzie, a oni mieli o nas pewną opinię. W końcu zaczęło się o nas robić głośno i coraz więcej klientów pojawiało się samych.

Nasze biuro miało nawet nowych pracowników na umowę zlecenie, ponieważ sami przestaliśmy dawać radę. Na szczęście dzięki naszej ciężkiej pracy wszystko zaczęło się dobrze rozwijać, a my szliśmy do przodu. Imprezy masowe miały potencjał, a my przystosowaliśmy się tylko do możliwości jakie dawał rynek.