domy góralskie

Pobyt w ładnym domku góralskim w Szaflarach

Razem z moją rodziną kochamy podróże. Często wybieramy się w nowe miejsca, aby poznać kulturę i obyczaje innych ludzi. Zazwyczaj spędzamy urlop poza granicami Polski, jednak w tym roku postanowiliśmy zafundować sobie kilkudniowe wakacje na południu naszego kraju.

Wynajęcie ładnego domku góralskiego w Szaflarach

domy góralskieJakiś czas później rozpoczęłam poszukiwania idealnego noclegu dla nas. Jeśli chodzi o domy góralskie Szaflary miały wiele do zaproponowania, gdyż już wcześniej gościliśmy w tych rejonie kraju. Po zalogowaniu na popularnej stronie z ofertami noclegowymi, wybrałam interesujący nas domek i zarezerwowałam pobyt. Wkrótce przyjechaliśmy na miejsce. Okolica była bardzo ładna, właściciele okazali się bardzo sympatyczni, a domek spodobał nam się od samego początku. Z zewnątrz prezentował się niezwykle okazale, a wewnątrz miał wszystkie niezbędne rzeczy i akcesoria potrzebne do komfortowego wypoczynku. W domku znajdował się duży salon z kominkiem, dobrze wyposażony aneks kuchenny wraz ze sztućcami oraz czajnikiem i garnkami, a luksusowa łazienka z sauną zachęcała do korzystania. Również sypialnia była bardzo ładnie urządzona, a klimat architektury góralskiej obecny był na każdym kroku. W salonie znajdowało się także wyjście na taras, na którym ulokowany został drewniany stolik z siedziskami, a widok na wspaniałe górskie krajobrazy zapierał dech w piersiach. Po tygodniu wakacji w domku, wróciliśmy do naszego miasta wypoczęci i bardzo zadowoleni z pobytu, mając nadzieję na ponowną wizytę w tym niezwykle uroczym miejscu.

Gdy planowałam wakacje wzięłam pod uwagę kilka czynników, które sprawiły, że nasz urlop okazał się bardzo udany. Znalazłam idealny nocleg dla mojej rodziny, który okazał się bardzo wygodny i komfortowy, dzięki czemu nasze wakacje zaliczyliśmy do wyjątkowo udanych.