Pracownik rozliczający delegacje kierowców

Miałem wiele spraw na głowie, ponieważ zarządzanie przedsiębiorstwem było czasochłonne. Zatrudniałem dużo osób i wszystko musiałem mieć pod kontrolą. Firma w błyskawicznym tempie się rozwijała, dlatego musiałem podjąć zdecydowane kroki.

Dokładnie rozliczane delegacje wszystkich kierowców

dokładne rozliczanie delegacji kierowcówW firmie zatrudniałem jedną osobę, która zajmowała się delegacjami, płacami, umowami. Wszystko miała na głowie a przy takiej ilości pracowników było to trudne. Pani Marysia często zostawała po godzinach, żeby ze wszystkim się wyrobić. Musiałem zatrudnić dodatkowego pracownika, który miał ją odciążyć. Najważniejsze było dokładne rozliczanie delegacji kierowców i zdecydowałem, że zatrudnię osobę, która tylko tym będzie się zajmowała. W mojej firmie pracowało pięćdziesięciu kierowców i nowy pracownik był konieczny. Pani Marysia rozliczała delegacje, ale robiła to z opóźnieniem z uwagi na natłok pracy. Wystawiłem ogłoszenie, w którym zaznaczyłem, że poszukuję osoby z doświadczeniem. Nie było czasu na wdrażanie. Na moją ofertę odpowiedziało kilka osób. Jedna z nich posiadała spore doświadczenie, bo przez pięć lat zajmowała się rozliczaniami delegacji i postanowiłem tę osobę zaprosić na rozmowę. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Dałem jej dokumenty kilku moich kierowców i poprosiłem, żeby rozliczyła ich diety. Zrobiła to szybko i dokładnie. To utwierdziło mnie w przekonaniu, że właśnie takiej osoby poszukiwałem i zatrudniłem ją od razu w oparciu o umowę o pracę.

Kierowcy byli dokładnie rozliczani ze swoich delegacji a Pani Marysia miała czas na swoje obowiązki. Była zadowolona z tego, że zatrudniłem osobę do pomocy, bo to w znacznym stopniu wszystkim w firmie ułatwiło pracę. To była konieczna do podjęcia decyzja, dlatego tak szybko działałem.