naprawa komputerów kraków

Prowadzęsnaprawy komputerów w Krakowie

Już od dobrych kilku lat prowadzę serwis komputerowy razem z moim mężem. Moi klienci często się dziwią, ze obsługuje ich kobieta, ale na razie nikt mi nigdy niczego nieprzyjemnego nie powiedział. Mam doświadczenie w swojej pracy.

Naprawa komputerów w Krakowie się opłaca

naprawa komputerów krakówOd zawsze lubiłam majsterkować i naprawiać różne sprzęty domowe wraz z moim dziadki i ojcem. To oni zarazili mnie taką pasją. Często naprawiałam nie tylko swoje sprzęty, ale też przeprowadzałam naprawy dla znajomych i rodziny. Uznałam, ze naprawa komputerów kraków to najbardziej przyszłościowy biznes, ponieważ jest ich coraz więcej, pojawiają się nowe modele, więc na pewno będzie wiele zainteresowanych osób moimi usługami. Mój mąż skończył informatykę, więc zna się na oprogramowaniu, a ja się zajmuję rozkręcaniem, czyszczeniem, wymianą części i ponownym skręcaniem. Razem tworzymy bardzo zgrany zespół, a nasz serwis komputerów w Krakowie ma wielu stałych klientów. Staramy się bardzo dbać o to, żeby oferować jak najlepsze usługi w szerokim zakresie, uczymy się naprawy nowych komputerów, bo pojawiają się nowsze modele, inaczej zbudowane. Nie możemy pozostawać w tyle, bo konkurencja nas prześcignie. Na szczęście oboje z mężem lubimy się uczyć, a nasze starania są doceniane.

Bardzo zawsze mnie cieszy, kiedy ktoś przynosi nam swój komputer, gdzie już obszedł wszystkie serwisy i nigdzie mu nie pomogli, a tu nagle okazuje się, ze to jakaś prosta awaria i my ją naprawimy. Taki serwis komputerów to dla nas obojga najlepsze miejsce pracy i mamy nadzieję, ze zawsze będziemy go prowadzić.