Solidne elementy mocujące

Wszelkie akcesoria do mocowania umożliwiają prawidłowe i bezpieczne zamontowanie , a następnie użytkowanie wielu elementów oraz różnego rodzaju sprzętu. Można tu wymienić rozmaite uchwyty, wkręty różnego typu i blaszki montażowe.

Zastosowanie cybantów kwadratowych

cybanty kwadratoweOd elementów mocujących niejednokrotnie może zależeć sprawny przebieg wielu procesów przemysłowych. Specjalnym rodzajem mocowania są cybanty, które można otrzymać w różnych wymiarach i kształtach. Znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach – budownictwie i różnych działach przemysłu. Wykorzystywane są przy instalacjach grzewczych i gazowych, klimatyzacji i projektach kanalizacyjnych. Cybanty mocowane są przy użyciu nakrętek, po obu stronach profilu. Istotna jest trwałość wykonania – mamy tutaj do czynienia z niezawodną stalą ocynkowaną galwanicznie. Cybanty kwadratowe stosowane są często przy montażu anten i masztów oraz łączeniu rur. Te sprytne metalowe akcesoria przydatne są również przy podwieszaniu różnego rodzaju elementów. Sprawdzają się też przy mocowaniu przewodów i kabli. Cybanty są bardzo łatwe i wygodne w użytkowaniu, bezproblemowe w montażu i demontażu. W zależności od potrzeb i miejsca wykorzystania występują w różnych wielkościach. Bardziej zaawansowane cybanty posiadają tzw. szluwki, wykorzystywane są do pasów zabezpieczających transportowane ładunki. Cybanty mają również zastosowanie przy mocowaniu oznakowania drogowego – tablic drogowych na konstrukcjach oraz znaków. 

W komplecie z uchwytami znajdują się często zakrętki i podkładki. Dobrej jakości cybanty – wytrzymałe i łatwe w montażu będą doskonale spełniały swoje funkcje mocujące i służyły niezawodnie przez wiele lat. Solidność wykonania zapewnia odpowiednie zabezpieczenie dla mocowanych elementów.