Używałam tylko naturalnych kosmetyków

Jak byłam młoda to miałam straszne problemy z cerą. Często chodziłam do dermatologa, który zapisywał mi różne antybiotyki i maści. Z czasem udało mi się wyjść na prostą, ale musiałam bardzo uważać na kosmetyki, których używałam. Nie mogłam stosować wszystkiego.

Stosowanie odpowiednich kosmetyków do twarzy

kosmetyki naturalne do twarzyNie robiłam sobie makijażu a jedynie tuszowałam rzęsy. Stosowanie podkładu czy pudru nie wchodziło w grę. Twarz myłam tylko mydłem szarym, ale przez to miałam naciągniętą i wysuszoną cerę. Potrzebowałam pomocy. W naszej galerii handlowej w weekend organizowany był dzień kobiet i pojawiła się tam kosmetyczka, która udzielała darmowych porad jak dbać o cerę. Program był zdecydowanie do mnie skierowana i udałam się na takie spotkanie. Kosmetyczka promowała przy okazji kosmetyki naturalne do twarzy i opowiadała o zaletach ich stosowania. Podczas rozmowy z nią opisałam dokładnie problem ze swoją cerą i dostałam od niej wiele istotnych wskazówek. Na dodatek zostałam namówiona na kupno naturalnych kosmetyków i skorzystałam z tej okazji. Kupiłam sobie żel do mycia twarzy, płyn micelarny, tonik oraz krem nawilżający. Byłam ciekawa czy te kosmetyki rzeczywiście były takie dobre i zaraz jak wróciłam do domu to postanowiłam ich użyć. Po umyciu moja twarz nie była naciągnięta i miałam przy tym uczucie, że była czysta. Później nałożyłam tonik i krem. Czułam się cudownie a cera w końcu nie była zaczerwieniona. Z czasem moja twarz wyglądała pięknie i nie miałam żadnych zaczerwienień.

Kosmetyków używałam regularnie i mi służyły. W końcu moje problemy z cerą odeszły w niepamięć i mogłam cieszyć się pięknym wyglądem. Kosmetyki były dość tanie i mogłam ich kupować sobie bardzo dużo. Dałam o całe ciało i stosowałam tylko sprawdzone kosmetyki.