Warto mieć numer do taxi w Szczyrku

Pamiętam, jak pierwszy raz jechałem na wycieczkę w góry. Wybrałem się tam  moim przyjacielem Marcinem. Długo się przygotowywaliśmy, mieliśmy nadzieję ujrzeć jak najpiękniejsze widoki, które oczywiście można spotkać na szczytach. Wybraliśmy się do Szczyrku i zapisaliśmy sobie na wszelki wypadek numer do taksówki, żeby później łatwo było wrócić do domu. Dobrze, ze to zrobiliśmy.

W Internecie znajdziemy numer do taksówki

taxi szczyrk numerWspaniale jest spacerować po górach. piękne widoki, obcowanie z naturą. Można się wspaniale rozerwać, a dodatkowo zadbać o swoje zdrowie. Górskie wycieczki zawsze mnie pasjonowały. Ja i mój przyjaciel Marcin zawsze chcieliśmy wybrać się na podobną wyprawę. Dlatego postanowiliśmy odwiedzić Szczyrk, o którym mówi się wiele dobrego. Wpisaliśmy na wszelki wypadek w Internecie frazę taxi szczyrk numer, żeby w razie czego móc zadzwonić po taksówkę. Bardzo nam się to przydało. Wędrowaliśmy po górach wiele godzin. Czas upływał nam beztrosko na długich rozmowach i podziwianiu widoków. Ani się obejrzeliśmy a zaczęło się strasznie ściemniać. Byliśmy na samym szczycie, więc niezwłocznie zaczęliśmy schodzić na dół. Kidy dotarliśmy do podnóża góry było już całkowicie ciemno. Nie wiedzieliśmy jak wrócić do hotelu, w którym się zatrzymaliśmy, więc wybraliśmy numer taksówki i po chwili przyjechał wóz, do którego wsiedliśmy. Taksówki w Szczyrku są niesamowicie wygodne. Szybko dojechaliśmy do domu i od tamtej wyprawy zawsze już z nich korzystamy. A muszę zaznaczyć, ze do Szczyrku wracamy co roku.

Miło jest pomyśleć sobie, ile dobrych chwil przeżyliśmy z przyjaciółmi na wspólnych wyprawach. Ja i Marcin w Szczyrku spędziliśmy wspaniałe chwile. Nigdy jednak nie zapomnę jak bardzo przydał nam się numer do taksówki w Szczyrku. Gdyby nie ona, mielibyśmy duży problem z powrotem do domu.