folia

Wytrzymała folia stretch

Dostarczanie towaru do klientów wymaga zastosowania sprawdzonych i profesjonalnych rozwiązań. Firmy zajmujące się dystrybucją na terenie całego kraju doskonale wiedzą, że ta logistyka jest niezwykle ważna w realizowaniu wszystkich projektów sprzedażowych.

Zastosowanie czarnej folii stretch

foliaBezpieczne magazynowanie oraz transport towarów wymagają zastosowania odpowiednich zabezpieczeń. W magazynie produkty zwykle przechowywane są w kartonowych opakowaniach, które chronią wyroby przed uszkodzeniami oraz wilgocią. W przygotowaniu towarów do transportu nieocenione są różnego rodzaju taśmy pakowe oraz wytrzymała folia stretch. Starannie zapakowane produkty zdecydowanie zmniejszają ryzyko uszkodzeń – produkty docierają do klientów w nienagannym stanie, z zachowaniem wszystkich swoich właściwości. Do transportu paletowego doskonale sprawdza się czarna folia stretch, którą można bardzo dokładnie zabezpieczyć przewożone towary. Folie stretch dostępne są w różnych wymiarach. Najczęściej stosowana jest folia w rolce, która sprawdza się w każdej firmie, niezależnie od profilu działalności. W zaawansowanych systemach pakowania stosowana jest folia maszynowa, która przeważnie wykorzystywana jest do pakowania towarów wielkogabarytowych. Z kolei do konfekcjonowania stosowana jest folia stretch jumbo, dostępna w różnych wariantach. W zależności od wielkości sprzedaży i realizowanych wysyłek można bez problemu wybrać najodpowiedniejszą opcję.

Wymagający klienci zwracają również uwagę na estetykę pakowania produktów. Takie niuanse odbierane są w kategoriach profesjonalizmu, a atrakcyjnie zapakowane wyroby zachęcają do kolejnych zakupów. Firmy starają się wychodzić naprzeciw tym oczekiwaniom i stosują odpowiednie rozwiązania również w tym zakresie.